Марек Юнион-Ивкони се възроди и остава в битката за титлата Отборът на Марек Юнион-Ивкони се възроди и остана в битката за волейболната титла. Днес на Разпети петък момчетата на старши треньора Найден Найденов показаха завиден дух и характер и успяха да обърнат резултата срещу Добруджа, побеждавайки с 3:1 гейма. Пред десетки привърженици на волейбола от Дупница, които пристигнаха в залата в Сливница да подкрепят любимците си, Марек извоюва важна победа в третия мач от финала на Суперлигата. Първият гейм бе спечелен от гостите от Добрич с 25:15, но след това последва пълен обрат и дупничани спечелиха останалите части с 25:22, 25:18 и 25:12. Утре отново в Сливница е четвъртия мач между двата тима. До момента резултата във финала е 2:1 победи за Добруджа. По регламент се играе до три победи от пет мача.