МАЗОХИЗЪМ! Шампионите от Марек на победа от финал след инфарктен мач Волейболистите на Марек Юнион-Ивкони са на победа от финал в Суперлигата по пътя си към защита на титлата си. В мач №2 от полуфиналната серия срещу Монтана дупничани измъкнаха ново 3:2 (25:27, 25:16, 27:25, 24:26, 15:10) като гост в залата в Горна Малина. Марек можеше и да спечели с 3:1, но в четвъртия гейм пропиля разлика от 3 точки след 24:21 и допусна 5 поредни точки, за да вкара нещата в тайбрек. "Първият гейм водим 24:20 и губим, в 4-ия гейм водим 2:1 гейма и 24:21 и пак губим. А накрая печелим. Щях да получа инфаркт от напрежение. Това е мазохизъм", чистосърдечно призна след мача един от феновете на дупничани. Всъщност завършеците на отделните геймове бяха за перото на Хемингуей.