СНИМКИ/ Юношите на ФК Марек 1915 изпуснаха победата срещу Зимбру/Молдова/ Юношите на ФК Марек 1915 /родени 1999 година/ с треньор Цветан Видински изпуснаха в последните минути победата срещу молдовския Зимбру и завършиха наравно 2:2 в мач от група Б на турнира в Албена. Дупничани допуснаха изравняване в последните минути, след като през целия двубой диктуваха играта. Първото полувреме завърши при резултат 2:1 за Марек с попадения на Страхил Заров и Мишо Йорданов. През втората част дупничани също контролираха събитията на терена, но в последните две минути нелепа грешка на вратаря доведе до гол за Зимбру. Марек има 1 точка от два мача, след като в първия кръг загуби от Черно море с 1:4. Ако утре Черно море победи с по-голям резултат Зимбру, то Марек ще се класира за четвъртфиналите, където среща Нотингам Форест.