19-годишният футболист от Бобов дол Веселин Васев с разбита челюст на мача Калиакра – Академик Тежка контузия получи 19-годишният футболист на Академик Свищов Веселин Васев. Играча роден в Бобов дол е част от тима на Академик и взе участие в мача в Каварна срещу местния Калиакра. В 75-та минута при резултат 0:0 Васев получи тежък удар в главата, като ситуацията се разви в наказателното поле на домакините, но главния арбитър Людмил Павлов не отсъди нищо. От Свищов коментираха, че поведението на рефера е престъпно."Това е едно много талантливо момче от Бобов дол и дано бързо се възтанови" заяви старши треньора на Академик Румен Стоянов. Веселин Васев е с разбита долна челюст и веднага е откаран в болница "Света Марина" във Варна където е претърпял операция продължила повече от 2 часа. Васев е оставен за лечение, като във Варна са пристигнали днес неговите родители. Иначе Калиакра победи с гол в 92-та минута на Иванов, а успеха може да остави тима в Б-група.