Марек загуби първата си контрола това лято/СНИМКИ Отборът на Марек изигра днес първата си контрола това лято. Дупничани гостуваха на Струмска слава . Срещата се игра от 18:00 часа, пред около 100 зрители на градския стадион в Радомир. Тимът на Марек бе воден от Светльо Георгиев, а на трибуните бяха Янек Кючуков, Цветан Видински, Асен Арсов и Краси Влахов. Светльо Георгиев заложи на два различни състава през двете полувремена. Преди почивката домакините бяха по-активни, но и Марек имаше своя шанс в 35-та минута, но Димитър Владимиров се забави и не успя да шутира точно. В 16-та минута бе извършена и принудителна смяна, като вратаря Костадин Гоцев бе заменен от Благовест Христов. След почивката единственото попадение бе реализирано от Ерик Иванов в 67-та минута за крайният резултат: Струмска слава – Марек 1:0.