Лошо: Елица Василева и Паяците със седма поредна загуба Ситуацията в корейският Hungkuk, където се подвизава дупничанката Елица Василева вече започва да става почти отчайваща. Днес чрез zadupnitsa.com мнозина имаха възможност да наблюдават на живо домакинството на Hungkuk срещу KTG. Срещу 4-те в класирането отбора на Елица успя да вземе само гейм, но и това е нещо тъй като от 5 мача Паяците не бяха печелили дори гейм. В първата част гостите победиха с 19:25. Втората бе за Hungkuk 25:21 и това даде надежди за успех, но те бързо бяха попарени в следващите части 14:25 и 19:25. Така отборът продължава да заема последното място, а в следващият кръг на 2 февруари гостува на лидера в класирането IBK и там победата е мисия невъзможна. Според специалисти единственно усилията на Елица Василева не стигат и е нужна сериозна селекция.